Kontakt

Styrelsen

Sandra Strömstedt Dictator (ordförande)

dictator@litheblas.org
070-222 91 71

Nina Jensen Spelraggare

spelraggare@litheblas.org
070-649 13 08

Simon Calderon Kronharpa (kassör)

kronharpa@litheblas.org
076-627 72 33

Alfred Olsson Domptör

domptor@litheblas.org
072-007 86 42

Carl Rosén Yrstyre (balettchef)

yrstyre@litheblas.org
070-072 62 17

Mårten Hakkestad Skrivkunig (sekreterare)

skrivkunig@litheblas.org
073-690 73 72

Marcus Dahlqvist Intendent

intendent@litheblas.org
070-325 69 21

Marco Hyyryläinen Notpiccolo

notpiccolo@litheblas.org
073-508 21 57

Hör av dig

Vill du komma i kontakt med oss? Använd gärna uppgifterna från den här sidan eller använd formuläret här nedanför.

LiTHe Blås
Kårallen, Linköpings universitet
581 83 Linköping
Sverige

E-post: lithe.blas@music.liu.se
PlusGiro: 189397-3