Kontakt

Styrelsen

Marcus Dahlqvist Dictator (ordförande)

dictator@litheblas.org
070-325 69 21

Kajsa Karlsson Spelraggare

spelraggare@litheblas.org
070-715 54 94

Sofia Lundblad Kronharpa (kassör)

kronharpa@litheblas.org
076-836 66 02

Gustav Eriksson Domptör

domptor@litheblas.org
070-068 45 25

Sandra Johansson Styryra (balettchef)

yrstyre@litheblas.org
070-306 70 47

Mathilda Samuelsson Skrivkunig (sekreterare)

skrivkunig@litheblas.org
076-766 20 20

Evelina Holmgren Intendent

intendent@litheblas.org
070-857 47 37

Sasan Keshmiri Notpiccolo

notpiccolo@litheblas.org
076-262 46 01

Hör av dig

Vill du komma i kontakt med oss? Använd gärna uppgifterna från den här sidan eller använd formuläret här nedanför.

LiTHe Blås
Kårallen, Linköpings universitet
581 83 Linköping
Sverige

E-post: lithe.blas@music.liu.se
PlusGiro: 189397-3